murren_gray_black_mmJesteśmy oficjalnym dystrybutorem chemii budowlanej MURREN na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Chemia Budowlana: renowacja i czyszczenie elewacji, ścian, cegły Murren to producent i dystrybutor preparatów umożliwiających renowację i czyszczenie elewacji. Naszym klientom proponujemy preparaty ułatwiające oczyszczanie ścian, usuwanie brudu z elewacji a także uzupełnianie ubytków w cegle i kamieniu. Dzięki naszym preparatom usuwanie farby z elewacji czy też usuwanie graffiti będą zdecydowanie prostsze. Oferujemy nie tylko zmywacze graffiti ale również preparaty umożliwiające zabezpieczenie przed graffiti – preparaty antygrafiti a także zabezpieczenie przeciw wilgoci tzw zabezpieczenie hydrofobowe.

Spektrum produktów obejmuje różnego rodzaju preparaty niezbędne do zastosowania w kolejnych etapach pracy, tak aby renowacja elewacji była nie tylko skuteczna ale również długotrwała. Każdy preparat działa kierunkowo i jest bardzo skuteczny pod warunkiem właściwego zastosowania. Mottem firmy jest przede wszystkim fachowe doradztwo, które ma na celu ukierunkować na zastosowanie odpowiedniego preparatu w konkretnym przypadku. Nie ma preparatów skutecznych jednocześnie na wiele dolegliwości, natomiast jest wiele preparatów działających skutecznie w konkretnym przypadku np preparaty do renowacji elewacji to zestaw preparatów od farb piaskowych aż po zaprawy konserwatorskie i tylko zastosowanie tych preparatów zgodnie z przeznaczeniem i we właściwej kolejności gwarantuje powodzenie.

Murren to profesjonalne Artykuły Chemii Budowlanej: preparaty do oczyszczania elewacji, środki do czyszczenia ścian, kleje do plakatowania, kleje do bilbordów a także preparaty pozwalające na oczyszczanie urządzeń gastronomicznych z tłuszczu. Zapraszamy po niezwykle skuteczne kleje do bilbordów wykorzystywane do plakatowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie producenta: http://www.murren.com.pl/