Nasza firma działa na terenie całej Polski. Siedziba firmy znajduje się na terenie INFRASTRUKTURY KAPUŚCISKA przy ulicy Aleja Wojska Polskiego 65 w Bydgoszczy.  Na teren naszego zakładu można dojechać samochodami do 3,5 tony - bramą główną (Aleja Wojska Polskiego) oraz powyżej 3,5 tony - brama Łęgnowo.

Sodablasting jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 15:00. Wszelkie pytania można kierować 24/7 na naszego maila. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami to zapytania o wycenę można słać drogą mailową. Prosimy o dokładny opis zlecenia i w miarę możliwości podać przybliżone wymiary przedmiotu, obiektu oraz prosimy o załączenie zdjęć poglądowych.

Na miejscu zakładu dysponujemy wózkiem widłowym oraz suwnicą. Posiadamy również własny transport o ładowności do 1100kg. Dla stałych klientów oraz osób działających z polecenia przewidujemy zniżki i rabaty 😉 Współpracujemy również z firmami z pokrewnych branży, co daje nam możliwość wykonywania kompleksowych usług dla najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Adres e-mail:
biuro@sodablasting.pl
Telefon kontaktowy:
72 72 72 520
Adres korespondencyjny:
Renovatio Damian Szopiński, ul. Langego 12, 85-791 Bydgoszcz
Strona domowa firmy:
Zobacz naszą pełną ofertę! na www.renovatio.pl