renovatiobackFirma Renovatio powstała w 2008 roku, jako kontynuacja rodzinnych tradycji. Od początku istnienia zajmujemy się szeroko pojętą obróbką strumieniową – ścierną oraz antykorozją. Ciągłe monitorowanie rynku i pełna elastyczność w dostosowywaniu naszej oferty do potrzeb klienta jak i wyspecjalizowana kadra, zaowocowały w 2009 roku rozszerzeniem zasięgu naszej działalności na rynek usług sodowania. Propagujemy sodowanie jako nowoczesną alternatywę dla szkodliwego i ciągle popularnego w Polsce piaskowania. Szerokie spektrum zastosowań, bezpieczeństwo dla pracownika i środowiska  stanowi o uniwersalności naszej usługi. Jesteśmy firmą zorientowaną na Państwa 100% satysfakcję, pełnimy usługi zarówno w siedzibie naszej firmy jak i u klienta, bez względu na dzielącą nas odległość. Oddając pojazd/detal w nasze ręce, możecie być Państwo pewni, iż powłoka lakiernicza zostanie zdjęta bez jakiegokolwiek uszkodzenia powierzchni materiału! Za główny cel, postawiliśmy sobie dyspozycyjność oraz 100% zadowolenie klienta. Państwa zlecenie traktujemy jako priorytet bez względu na rozmiar inwestycji. Nasz team, pracuje wspólnie by zapewnić jak najlepszy końcowy rezultat!

soda znak221SodaBlasting to prężnie rozwijające się dziecko Renovatio! Ekipa szybkiego reagowania!  Możemy zauważyć, że w naszym kraju w dużym tempie rozwija się pasja jaką jest restaurowaniem pojazdów. Hobbyści coraz częściej wybierają szybkie i profesjonalne rozwiązania związane z renowacją i antykorozyją, dla tego jesteśmy MY! SodaBlasting team! Działamy na miejscu i u klienta, znamy się na tym, robimy to szybko i profesjonalnie, mamy odpowiedni sprzęt i przeszkoloną ekipę, nie idziemy na kompromisy, mamy konkurencyjne ceny, a każdego klienta traktujemy indywidualnie! Przy tym wszystkim czerpiemy z tego satysfakcję! To właśnie nas wyróżnia i sprawia, że każde zlecenie zaliczamy jako kolejny sukces!

WAG S.A.

„Potwierdzamy, że prace wykonane są z należytą starannością, rzetelnie i fachowo, zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi przepisami…”

SPX FLOW TECHNOLOGY

„Firma Renovatio sprawdziła się jako solidny i wiarygodny partner dla realizacji prac związanych z obróbką powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej i niezbędnych reżimów technologicznych…”

SRB POLSKA

Rekomenduję firmę Renovatio jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do wykonywania zadań posiadającą nowoczesny sprzęt i działająca zgodnie z przepisami BHP..."

middle